Güzel sanatların her dalında hazırlık zorlu bir uğraşı gerektirir. Ancak resim yapmak için resim sanatçısı olmak gerekmiyor. Resim yapma tekniklerini öğrendikten sonra resim çok daha kolaydır. Her öğrencinin öğrenim türüne göre kişiye göre hazırladığımız programlarla çok daha kısa sürede öğrenci istediği çalışmayı yapabilmektedir.  Amaç kısa çalışma süresinde çok verim alamaktır. Öğrenciye çizmek istediği teknik ve üslupta yağlı boya çalışması yaptırmaktır. Bu çalışmanın sonucunda öğrenci istediği resmi istediği teknikte çizebilecek dereceye gelicektir. İstek, azim, eğitim ile ruhunuz beslenecek, farkındalığınız artacak, her saniyesi size bir terapi olacak. Burada sanat dostluğunu tadacak, başka dünyalara yelken açacaksınız. Huzuru mutluluğu ve farkındalığı yaşayacaksınız. Yıl sonu sergilerimizde resimlerinizi mutluluk ve gururla sanat severlerle paylaşacaksınız.

Kişiye özel Programlar

Başarımızı yüksek tutmak için sınıflarımızı sınırlı sayıda tutuyoruz. Kontanjanlarımız dolmadan kaydınızı yaptırınız.

Hobi Resim Kursunda Alacağınız Eğitimler

Yağlı Boya

Her Öğrenciye Perspektif, Oran Orantı, Desen, Obje, Renk bilgisi, konuları ayrıntılı bir şekilde öğretilir. Burada önemli olan öğrenciye ihtiyacı olan bilgileri vermektir. Her öğrencinin öğrenim türüne göre hazırladığımız programlarla çok daha kısa sürede öğrenci istediği çalışmayı yapabilmektedir.  Amaç kısa çalışma süresinde yüksek verim alamaktır. Bu çalışmanın sonucunda öğrenci istediği resmi istediği teknikte çizebilecektir. Rahat atölye ortamında peyzaj, natürmort, soyut , nü vs. öğrencinin isteğine göre eğitim verilir.

Suluboya

Sulu boya oldukça zor bir tekniktir. diğer boyaların aksine kapatıcı özelliği olmadığı için dikkat gerektiren bir tekniktir. Fakat Öğrendikten sonra huzur ve keyif verici bir sanat etkinliğine dönüşür. Artım Sanat Sulu Boya kursunda resimle ilgili teknik bilgiler verildikten sonra, sulu boya tekniği en ince ayrıntısına kadar anlatılır.

Ebru Kursu

Ebru Kursu programında Usta Hocamız tarafından ebrunun tüm inceliklerini öğrenip Ebru Sanatına en kısa sürede hakim olucaksınız. Bu süreçte ebru sanatının insan psikolojisine olan yararı ve türk tarihindeki önemini keşfedip bu sanatı daha çok seveceksiniz.

Karakalem Kursu

Artım Sanat karakalem kursunda tüm resim çizmenin temel eğtimi olan karakalem çalışmalarını başarı ile öğreniceksiniz. 1993 yılından bu yana geliştirdiğimiz eğitim teknikleriyle en kısa zaman ve en kolay şekilde karakalem çalışmasının inceliklerini öğreneceksiniz.