Güzel Sanatlara Hazırlık

Başarılarımız

2019

-Utku ÖZDEMİR

18 Mart Üniversitesi, resim iş öğretmenliği bölümü

9 Eylül Üniversitesi, resim iş öğretmenliği bölümü

 

-Ceren ZENGİN

18 Mart Üniversitesi, resim iş öğretmenliği bölümü

 

-Ayşe Gülce İSTİF

9 Eylül Üniversitesi, seramik ve cam tasarımı bölümü

Akdeniz Üniversitesi, geleneksel el sanatları bölümü

 

-irem YURTSEVEN

Balıkesir Üniversitesi, baskı sanatları bölümü

 

-Doğa ERDOĞAN

Dumlupınar Üniversitesi, animasyon bölümü

9 Eylül Üniversitesi, grafik resimleme ve baskı bölümü

 

-İlayda GÖNÜLTAŞ

9 Eylül Üniversitesi, tekstil tasarım bölümü

 

-Ayça ÖZTÜRK

Ekonomi Üniversitesi, %25 burslu moda tasarım bölümü

 

-Özgür ŞAHİNKAYA

18 Mart Üniversitesi, resim iş öğretmenliği bölümü

9 Eylül Üniversitesi, resim iş öğretmenliği bölümü

 

-Sude GENÇ

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi

 

-Cemre YASITLI

Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi

 

-Mert Asıgöz

Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi

 

-Mustafa DEĞER

Manisa Güzel Sanatlar Lisesi

2018

  • Cemre Nomer - Universitate Starsbug Metion Arts Plastiques
  • Cemre Nomer - Ecole Contanale des Arts du Valais Mention Arts Visuales 
  • Cağla Candar - Dokuz Eylül Üniversitesi Heykel Bölümü 
  • Seren Özlü - Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Bölümü 
  • Seren Özlü - Dokuz Eylül Üniversitesi Heykel Bölümü 
  • Seren Özlü - Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Sanatlar 
  • Gülşah Sabuncu - Dokuz Eylül Üniversitesi Resim Bölümü
  • Gülşah Sabuncu - Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği 
  • Mustafa Aydın - Dokuz Eylül Üniversitesi Heykel Bölümü 
  • Konuralp Işın - Akdeniz Üniversitesi Heykel Bölümü 
  • Merve Çılgın - Dokuz Eylül Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü 
  • Naz Sürer  - 9 Eylül Üni. Aksesuar Tasarım Birincilik
  • Gözde Öz  - Uşak Üni. Geleneksel Birincilik
  • Huriye Kızkut - Dokuz Eylül Moda Tasarım
  • Huriye Kızkut - Çanakkale 18 mart Üni. Resim Bölümü
  • Huriye Kızkut - Ege Üni. Resim Öğretmenliği
  • Furkan Akın  - Selçuk Üni. Grafik Tasarım İkincilik
  • Furkan Akın  - Selçuk Üni. Geleneksel
  • Furkan Akın  - Necmettin Erbakan Üni. Geleneksel
  • Ayşenur Öztürk  - Ekonomi Üni. Moda Tasarım %50 Burslu
  • Ayşenur Öztürk  - Akdeniz Üni. Moda Tasarım
  • Furkan Kösmene  - Bursa Uludağ Üni. Resim
  • Furkan Kösmene  - Balıkesir Üni. Resim
  • Selinay Taşol  - Çanakkale Üni. Grafik
  • Merve Tekin  - Muğla Sıtkı Koçman Üni. Resim Öğretmenliği
  • Merve Tekin  -  Akdeniz Üni. Moda Tasarım
  • Duygu Çifçi  - Adnan Menderes Üni. Resim Öğretmenliği
  • Kutay Oza  - Edirne Trakya Üni. Resim bölümü
  • Kutay Oza  - Çanakkale  - Üni. Resim Bölümü
  • Ece Güleç  - Dokuz Eylül Üni. Resim Öğretmenliği
  • Ece Güleç  - Marmara Üni. Resim Öğretmenliği
  • Ahmetcan Hızlı  - 9 Eylül Üni. Moda Tasarım
  • Ahmetcan Hızlı - Ekonomi Üni. Moda Tasarım
  • Atahan Yağız  - Aydın Adnan Menderes Üni. Resim Öğretmenliği
  • Yağmur Bağlar  - Akdeniz Üni. Moda Tasarım,
  • Yağmur Bağlar  - Akdeniz Üni. Geleneksel
  • Yağmur Bağlar  - Sıtkı Koçman Üni. Seramik
  • Eda toptaş  - Adnan Menderes Üni. Resim Öğretmenliği

Çağla Candar - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü

Sercan Özlü - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü

Sercan Özlü - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü Seren Özlü -

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları

Gülşah Sabuncu - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü

Gülşah Sabuncu - Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği

Mustafa Aydın - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü

Konuralp Işın - Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü

Merve Çılgın - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü

Kaan Gül - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarım

2017

  • Mina Ünal      - Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burslu
  • Mina Ünal      - Buca Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği
  • Mina Ünal      - Dokuz Eylül GSF Heykel Bölümü
  • Deniz Ötken   -Yaşar Üniversitesi Animasyon Bölümü %100 kazandı
  • Öykü Eda       -  Ege Üniversitesi Eğtim Fakültesi Birincilik
  • Öykü Eda       - Eskisehir Anadolu Üniversitesi Egitim Fakültesi
  • Öykü Eda       - Ankara Gazi Universitesi Egitim Fakültesi
  • Kaan Gül        - Balıkesir baskı tasarımı
  • Kaan Gül        - Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Tasarım
  • Kader Caner  - Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Sahne Tasarım İlk dört
  • Efe kayalar    - Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Seramik ve Cam Tasarımı
  • Efe kayalar    - Buca Eğitim Fakültesi Eğitim Resim Bölümü
  • Muhammed Emin Başalan - Muğla Sıtkı Koçman Grafik Tasarım Bölümü Birincilik
  • Muhammed Emin Başalan - Kütahya Güzel Sanatlar Animasyon
  • Muhammed Emin Başalan - Buca Eğitim Fakültesi İkincilik
  • Muhammed Emin Başalan  - Dokuz eylül güzelsanatlar grafik bölümü Üçüncülük
  • Cansu Ürüncü - Akdeniz Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
  • Cansu Ürüncü - Muğla Sıtkı Koçman Güzel Sanatlar Resim Bölümü
  • Burak Asıgöz   - Dumlu Pınar Üniversitesi Animasyon Bölümü
  • Merve Nur Okumuş - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Heykel Bölümü
  • Meltem Çubukçu - Yaşar Üniversitesi Grafik Bölümü %25
  • Sinem Turgutlu - Yaşar Üniversitesi Grafik Bölümü %25
  • Büşra Korkmaz - İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım
  • Esra Tuna - Balıkesir Güzel Sanatlar Resim Bölümü

2016

  • Ekin Yetkinoğlu -Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  Resim Bölümü
  • Armağan Bilir - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü
  • Emre Akkalan -Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Tasarım
  • Merve Ö. - Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çini Restarasyon
  • Ayşe Çınar -Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim
  • Eda Sümer - İstanbul Aydın Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • İlkim Kaynar - Sıtkı Kocaman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel
  • Selin Keskin - Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi  Resim İş Öğretmenliği
  • Tolga Ceran - Yaşar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Animasyon Bölümü %50 Burslu
  • Armağan Bilir -Yaşar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü %50 Burslu
  • İrem Bıkmaz -  Ekonomi üniversitesi Moda Tasarım Bölümü %25 Burslu
  • Ekin Yetkinoğlu - Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi %50 Resim Bölümü Burslu 
  • İlkim Kaynar - Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi %50 Burslu Grafik Bölümü
  • Selin Keskin - Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi %75 Burslu Grafik Bölümü
  • Pelin Gücün - Bilgi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım %50 Burslu
  • Emre Akkalan - Balıkesir Üniversitesi Eğitim  Fakültesi Resim iş Bölümü
  • Armağan Bilir - Adnan Menderes Üniversitesi Resim iş Bölümü

Güzel Sanatlar Liseleri

  • Emircan Gündoğdu - Manisa Güzel Sanatlar Lisesi Birincisi
  • Ege İnci - Manisa Güzel Sanatlar Lisesi İkincisi
  • Buse Selanay Yıldız - Manisa Güzel Sanatlar Lisesi
  • Bekircan Sondamla - Manisa Güzel Sanatlar Lisesi
  •  Aybüke Ölmez - Işılay Saygın  Güzel Sanatlar Lisesi
  • Emircan Gündoğdu - Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi

2015

  • Deniz Osmanoğlu Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü %100 Burslu BİRİNCİ
  • Fatma Özdoğan Mimar Sinan Üniversitesi Güzel SAnatlar Fakültesi Endistirüel Tasarım Bölümü
  • Fatma Özdoğan Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • Delfin Demirgüreş Ümran Baradan anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
  • Fatma Özdoğan Dokuz Eylül Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
  • Fatma Özdoğan Kütahya Güzel Sanatlar Fakültesi Animasyon Bölümü
  • Ömür Özyurt Çanakkale Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım bölümü
  • Sedef Çalışkan Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
  • Sedef Çalışkan Kütahya Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölüm
  • Ömür Özcan Dokuz Eylül Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
  • Ömür Özcan Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
  • Ömür Özcan Kütahya Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölüm
  • Ömür Özcan İzmir Econmy Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü %50 Burslu
  • Melisa Dungan İzmir Econmy Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü %50 Burslu
  • Ceren Öztop Emily Carr Universtiy Of ART And Deesing
  • Ceren Öztop Tesside University Animasyon Bölümü
  • Ceren Öztop Bournemounth University Animasyon Bölümü
  • Deniz Osmanoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü

2014

  • Yasemen Soysal Dokuz Eylül Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
  • Beste Birer Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü BİRİNCİSİ
  • Mert Damla Eskişehir Anadolu Üniversitesi Grafik Bölümü
  • Mert Damla Doku Eylül Üniversitesi Grafik Bölümü
  • Deniz Osmanoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü
  • Can Güner Yıldız Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • Asel Demir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çini Restarosyon
  • Ecem Ünalan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü
  • Ecem Ünalan Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Tuluhan Özdeçir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü
  • Taylan Şahin Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü
  • Tuluhan Özdeçir Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Beyza Gökay Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü
  • Beyza Gökay Eskişehir Anadolu Üniversitesi Grafik Bölümü
  • İlgün Ata Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Aslı Güzel Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Mehmet Kaya Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • cSevim Mastan Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Melis Gökay Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Sercan Atik Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Zeynep Güzel Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Begüm Yıldıran İzmir Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

2013

  • Beyza Gökay Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü
  • Beyza Gökay Eskişehir Anadolu Üniversitesi Grafik Bölümü
  • İlgün Ata Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Aslı Güzel Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Mehmet Kaya Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • cSevim Mastan Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Melis Gökay Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Sercan Atik Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Zeynep Güzel Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
  • Begüm Yıldıran İzmir Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

Önceki Yıllar

Duygu Serin Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümü
Nurben Nurdağ Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
Naime Nur Acar Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
Merve Ünlüoskan Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Resim Öğretmenliği
Gizem Kaleli Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarım
Ufuk Can Özmen İzmir Üniversitesi İç Mimarlık
Fetih Erkan İzmir Üniversitesi İç Mimarlık
Nurban Nurdağ Uludağ Ünivesitesi Resim Öğretmenliği
Tuğan Bayram Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Ömürcan Ekinci Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Kaan Tarhan Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Duygu Mutlu Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Selin Keskin Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Mert Başaran Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Eda Özdeniz Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Armağan Bilir Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor lisesi
Kıymet Bıkmaz Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor lisesi
İsmail Küçükdermenci Manisa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Doğan Ceylan Manisa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Mehmet Kutay Oza Manisa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ece Pek Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Ecem Özbay Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Bediye Var Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Efecan Serin Ümran Baradan AGSL ÜÇÜNCÜSÜ
Eda Sümer Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Nebi Sefa İşkur Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Arif Yıldız Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Ecem Özbay Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Tuluyhan Öztecir Ümran Baradan Güzel sanatlar Lisesi
Derya Karaoğlu Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Büşra Yüksel Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Cansu Parlak Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Denizcan Yelken Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Sena Demirel Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
Ardan Keskin Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi BİRİNCİSİ
Özge Deniz Taştan Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi
Serpe Boyer Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi İKİNCİSİ
Hülya Altaylar Işılay Saygın AGSL
Hazal Hıdır Işılay Saygın AGSL BİRİNCİSİ
Hazal Şahbudak Işılay Saygın AGSL
Gökberk Bayman Işılay Saygın AGSL
Batuhan İnce Işılay Saygın AGSL
Hüseyin Bursa Işılay Saygın AGSL
Senem Gelgi Işılay Saygın AGSL
Murat Tetreli Işılay Saygın AGSL
Gizem Çelik Işılay Saygın AGSL
Berkcan Akın Ümran Baradan AGSL
Yelid Koncalı Ümran Baradan AGSL
Özge Öksüzer Ümran Baradan AGSL
Merve Ünlüoskan Ümran Baradan AGSL
Pelin Çağlar Ümran Baradan AGSL
Deniz Demir Ümran Baradan AGSL
Bengi Bayır Ümran Baradan AGSL
Duygu Serin Ümran Baradan AGSL
Canan Temel Ümran Baradan AGSL
İlknur Dürme Ümran Baradan AGSL
Korgün Akgün Ümran Baradan AGSL
Gülce Kuter Ümran Baradan AGSL
Burcu Badıllı Ümran Baradan AGSL
Can Pekin Ümran Baradan AGSL
Nurcan Kavas Ümran Baradan AGSL
Gökhan İldiri Ümran Baradan AGSL
Ayça Şentürk Ümran Baradan AGSL
Aybikem Alemdar Işılay Saygın AGSL
Bengisu Alemdar Işılay Saygın AGSL
Mertcan Mertbilek Işılay Saygın AGSL
Dorukhan Özcan Işılay Saygın AGSL
Beste Birer Işılay Saygın AGSL BİRİNCİSİ