Güzel Sanatlar Kursumuz Artık Daha Da Eğlenceli…

[vc_row][vc_column][vc_facebook][vc_column_text]

       Artım Sanat Güzel sanatlara hazırlık kursunda her zaman birincil önceliğimiz disiplindir. ama bu değildirki biz çok sıkıcı dersler işliyoruz. Önemli olan hem disiplinli olup hemde derslerimizde güzel vakit geçirmek öğrencilerimizle bu nedenlerden dolayı güzel sanatlara hazırlık kursunun sıkı çalışma temposuna bir dersimizi daha ekledik hem çalışmak hem güzel vakit geçirmek için.

açık hava perspektif kursu

açık hava perspektif kursu

Artım Sanat Güzel Sanatlara Hazırlık Programımızda öğrencilerimiz açık hava perspektifini daha iyi bir şekilde öğrenmeleri için  haftada 1 gün derslerimizi izmirin değişik yerlerinde işliyoruz. Artım güzel sanatlara hazırlık kursu programımıza böyle bir etkinliği dahil etmek hem öğrencilerimizin daha iyi öğrenmesini hem de onların motive olmasını sağlıyor.

Açık hava perspektif dersi etkinliklerimizde öğrencilerimiz açık havada bire bir perspektif’i göre biliyorlar bu da onların resimlerinde daha az hata yapmalarına olanak sağlıyor. Böylelikle hem eğlenceyi hem de dersi bir arada yapıyoruz. Bunun sonucunda da her yıl tüm öğrencilerimiz güzel sanatlar üniversite ve liselerini başarıyla kazanıyorlar. 

güzzel sanatlara hazırlık kursları açık hava dersleri

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Copyright 2017 Artım Sanat Resim Kursu İzmir © All Rights Reserved

Optimized with PageSpeed Ninja